Şirkete Müdür Olmamla Değişen Seks Hayatım 14

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

Şirkete Müdür Olmamla Değişen Seks Hayatım 14
Saat 19:00 gibi yatmama rağmen, sabah 10:00’da ancak uyanmıştım. Kalktım ve Sinem’i cep telefonundan aradım. Sinem, “Günaydın uykucu, 5 kez aradım sabahtan beri! Rabia saat 11:30 gibi otogara geliyor, onu alırsın değil mi?” dedi. “Almaz mıyım, tabii alırım!” dedim ve güldüm. Sinem, “Ben yürüyüşteyim, gelince görüşürüz!” dedi ve kapattı telefonu. Ben hemen yemek salonuna indim. Kahvaltıyı kaçıranlar için saat 11:00’e kadar tost falan yapıyorlardı. Tost ve çayımı alıp masaya oturdum, yemeye başladım. Bu arada İbrahim geldi, “Naber?” dedi. Onun da elinde tost ve çay vardı. Karşıma oturdu ve “Dün ne uyumuşum be!” dedi. “Evet ben de çok yoruldum, saat kaçta yattım hatırlamıyorum da, baya uyumuşum!” dedim. İbrahim, “Sinem söyledi, baldız geliyormuş…” dediğinde, “Evet, ben saat 11:30’da gidip alacağım!” dedim. İbrahim, “Otogarı bulabilecekmisin, ben de geleyim istersen?” dedi. “Yok, ben alır gelirim!” dedim.

Saat 11:00 olmuştu, kalktım. Arabama bindim ve otogara doğru sürdüm. Otogara geldiğimde 11:30’a az kalmıştı. Yolu bilmediğimden birkaç kez yanlış yerlere sapsam da, sonunda bulmuştum. Arabayı park ettim ve gelen otobüslere bakmaya başladım. Bir tane İzmir otobüsü yanaştı. Hemen indim arabadan. Otobüsten herkes inerken, Rabia’yı gördüm ve yanına gittim. Beni görünce gülümseyerek, “Engin naber?” dedi. Masumane bir sarıldıktan sonra valizini aldım. Dizlerinin biraz altında biten koyu renk bir etek ve üzerinde kahverengi tişört vardı. Rabia’ya, “Sen yazı getirememişsin!” dediğimde, “Ne yapalım, başımızda koca var, ancak bu kadar oluyor!” dedi. Ben de, “Burası yazlık yer, boşver kocanı. Gel sana daha güzel ve yazlık kıyafetler alalım!” dedim ve direkt arabayla şehir merkezine indik. Rabia ile teker teker dükkanları dolaşmaya başladık. Mini kotlar, kısa ve dar etekler, bodyler hatta birkaç tane bikini bile aldık. Rabia alırken utanıyor, ama bir yandan da giymek için heves ediyordu. Kocası çok baskı kurmuştu üzerinde herhalde, böyle kıyafetler hayal gibi birşeydi.

Alışverişimizi bitirdikten sonra bir Kafe’ye oturduk ve kahve söyledik. “Bak Rabia, seninle bir şey konuşacağım, ama sözümü kesme ve asla kızma bana!” dediğimde, “Nedir?” dedi. Bu arada kahvelerimiz geldi. Garson gidince, “Sinem’lere geldiğim gün seni gördüm, senden çok hoşlandım. Çok çekici bir kadınsın. Biliyorum evlisin, zaten aramızda bir aşk olsun istemiyorum, ben de evlilik adamı değilim, sadece birliktelik olur, o kadar!” dedim. Rabia biraz sustu ve “Ne? Nasıl olacak o?” dedi. “Çok kolay, böyle gizli saklı yerlerde olacak. Kocan seni iyi doyurabiliyor mu?” dediğimde utandı ve başını öne eğdi. Ben sorumu tekrarlayınca, “Hayır, sadece kendi zevkini düşünüyor. Boşaldıktan sonra götünü devirip yatıyor!” dedi. Ben de, “İşte, sen de kendini bende tatmin edeceksin!” dedim ve elimle çenesinden tutarak yüzünü kaldırıp gülümsedim. O da utangaç bir gülümsemeden sonra, “Tamam olur!” dedi. Dünyalar benim olmuştu sanki. Suratı aynı Sinem gibiydi, teni de Sinem kadar bembeyazdı. Sadece vücut olarak Sinem ondan daha olgundu.

Kahvelerimizi içtikten sonra kalktık. Arabaya giderken ona, “Acayip mutlu ayrılacaksın bu tatilden!” dedim. O da gülümsedi. Bir elektronik eşya satan mağazanın önünden geçerken duraksadım ve vitrindeki el kamerasına bakmaya başladım. Rabia, “Ne oldu? Yürüsene!” dedi. “Bir dakika!” dedim ve dükkana girdim. Kameranın fiyatını sordum, sonra kartla aldım kamerayı. Yanına da 4 tane boş kaset aldıktan sonra çıktım. Rabia beni şaşkınlıkla izliyordu. “Neden aldın kamerayı? Ne yapacaksın?” dediğinde, “Boşver, anlarsın sonra!” dedim. Arabaya doğru yürümeye devam ettik. Saat 12:30 gibi otelin önündeydik. Arabayı park ettim ve elimdeki eşyalarla beraber resepsiyona gittik. Benim tam karşımdaki oda boşalmıştı, o odayı aldık Rabia için.

Rabia’nın odasına çıkıp eşyaları bıraktık. Rabia ile birbirimize baktıktan sonra çenesini tuttum ve dudağına öpücük kondurdum. Heyecandan ne yapacağını bilemiyordu. Öpücükten sonra çektim kendimi. Ben gülümseyince, o da güldü. Ben de, “Çok iyi birisin, kocan olacak o adam seni hak etmiyor!” dedim. Rabia, “Aslında haklısın. Çocuğum olmasa bir dakika kalmam o adamın yanında. Zaten ablam ve eniştem de istemiyor!” dedi. Ben de, “Şimdi kafamızı bunlarla meşgul etmeyelim. Haydi giyin ve beraber Sinem’lerin yanına geçelim!” dedim. Rabia bana bir süre baktıktan sonra “Çıkmayacak mısın?” dedi.

“Hayır, seni soyunurken izlemek istiyorum!” dedim, koltuğa oturup, bir sigara yaktım. Rabia gülümseyerek, “Sen çok çılgınsın!” dedi ve elindeki poşetlerden yeni kıyafetlerini çıkartmaya başladı. Kolsuz bir tişöert ile mini kot beğendi, onları giyeceğini söyledi. Ben onu izliyordum. Üstündekileri sırayla çıkarttı ve önümde iç çamaşırıyla kaldı. Mor desenli bir külot ve aynı renkte bir südyen vardı. Rabia’ya, “Hani senin adam kızıyordu açık saçık giyinmene? Bu iç çamaşırları ne böyle?” dedim. “Kocam yatakta seksi giyinmemi seviyor, onun için hep böyle iç çamaşırları beğenir bana!” deyip gülümsedikten sonra, mini kotunu, ardından kolsuz tişörtünü giydi. Aşağıya inerken ben Sinem’i aradım ve nerede olduklarını sordum. Öğle yemeğindelermiş. Rabia ile yemek salonuna gittik, yemeğimizi aldıktan sonra masalarına oturduk.

Sinem ve İbrahim fal taşı gibi gözlerle Rabia’ya bakıyordu. Sinem, “Rabia ne oldu sana böyle? Sen giyinmezdin bu tarzda?” dedi. “Ne yapayım abla, benim öküz izin vermiyor zaten. Ben de burada keyfini çıkartayım dedim!” diyerek mevzuyu kapattı. İbrahim, “Hiç hoşlanmıyorum o heriften, sana şöyle Engin gibi bir adam lazım aslında!” dedi ve gülümsedi. Rabia o anda şok eden kararını açıklayarak, “Ben ayrılacağım zaten ondan!” dediğinde, biz dona kaldık. Sinem bir süre sonra gülerek, “Gerçekten mi? Senin adına çok iyi olur!” dedi. Rabia da, “Evet, boşanma davasını İzmir’e geçince açarım! Yalnız benim para kaynağım yok, ondan ayrılırsam ne yaparım?” dedi. Ben hemen atladım, “Gökhan beyle konuşur, seni bizim bölüme aldırırım!” dedim. Rabia gülümsedi. Yemekler bittiğinde Sinem, “Biz şehir merkezine gideceğiz, gelecek misiniz?” dedi. Rabia, “Yok ben yatacağım, yorgunum biraz…” dedi. Ben de, “Bara geçer, birkaç kadeh birşeyler içerim. Siz gidin!” dedim. Onlar da peki dediler. Sinem anlamıştı zaten olayı ve çok üstelemedi.

Onlar gidince, ben Rabia’yı kolundan tuttuğum gibi hemen odama çıkarttım. Rabia heyecanlı halime gülüyordu. Kapıyı kapattım ve Rabia’yı kucaklayıp dudaklarına yapıştım. Rabia alışmıştı bu hareketlerime neredeyse ve çok garipsemeden hemen o da bana karşılık vermeye başladı. Birbirimizi öpüyorduk. Rabia’yı yatağa yatırdım ve ben üzerimdekileri çıkarttım, Boxerim ile kaldım karşısında. Rabia’ya, “Hadi, indir!” dedim. Boxerimi tutup indirdi ve yarrağımı görünce biraz şok oldu. Birkaç saniye baktıktan sonra tuttu ve küçücük elleriyle yarrağımı okşamaya başladı.

Rabia’ya ilk seksimizde güzel bir zevk yaşatmam gerekiyordu, o yüzden erken boşalmayacaktım. Rabia yarrağıma bakarken, “Hadi, ağzına alsana onu!” dedim. Rabia yüzüme soru sorar ifadelerle bakınca, “Dondurma yalar gibi yala, hadi!” dedim. Rabia ağzını açarak yarrağımı ağzına aldı. Sadece ortasına kadar falan yalıyordu. İlk başta istemez gibi bir tavrı vardı, ama yaladıkça vazgeçemez hale geldi ve gittikçe hızlanmaya başladı. Sinem kadar iyi teknik bilmese de, ilk yalayışı için mükemmeldi. 5-6 dakika kadar yaladıktan sonra yarrağımı çektim ağzından ve dudağına bir öpücük kondurup, “Soyun hadi! Sadece iç çamaşırların kalsın!” dedim ve yatağa yattım.

Rabia ayağa kalktı. Önce tişörtünü çıkartıp üzerime doğru fırlattı ve güldü. Ardından mini kotunun düğmesini açtı ve indirdi. Yavaş yavaş yapıyordu bu işi. Mini kotu da çıkartıp üzerime attı. “Yaklaş!” dedim. Rabia yatağın üzerine çıktı ve dizlerinin üstünde yanıma kadar geldi. Kucağıma oturttum ve südyenini çıkartıp göğüslerini yalamaya başladım. Yarrağım, külotunun üzerinden amına baskı yapıyordu. Göğüslerini yaladıkça Rabia biraz daha coşuyordu, elini arkaya atıp taşaklarımı okşamaya ve sıkmaya başladı. Canım acısa da güzel bir zevk alıyordum.

Sonra Rabia’yı yatağa sırt üstü yatırdım ve külotunu yırtarcasına çıkartıp amına yumuldum. Sırılsıklam olmuştu amı, parmağımı içine soktuğumda yanıyordu adeta. Rabia inlemeleriyle beni daha da tahrik ediyordu. Amını 1-2 dakika parmakladıktan sonra, parmaklarımı çıkartıp amını yalamaya başladım. Rabia’nın sıvıları iyice artmaya başladı, yatakta kıvır kıvırdı, zevkten yerinde duramıyordu. Çok zevk alacağını tahmin etmiştim zaten, amını hızlı hızlı yalamaya devam ettim. 10 dakika kadar sonra Rabia orgazm oldu, vücuduna elektrik vermiş gibi titremeye başladı.

Ben dizlerimin üstüne kalktım. Belinden tutarak hafifçe kendime çektim ve amına yarrağımı dayayıp, “Müthiş zevk alacaksın birtanem!” dedim. Rabia bir şey diyemiyordu. Ama yarağımı amına sokmamla beraber, “Ahhhh!” diye bağırması bir oldu. Yan oda dolu olsa kesin buraya toplanmış olurlardı. Rabia’nın amına hızlıca girip çıkmaya devam ettim, küçük göğüsleri sallanıyordu hafif hafif. Rabia’nın saçları dağılmıştı. Sırt üstü uzun bir süre siktikten sonra elinden tutup kaldırdım ve yatağa domalttım. Kalçalarına bir tokat attım ve tekrardan amına sokmaya başladım. Süper bir zevk alıyordum. İçine her girdiğimde 5-6 dakika kadar o şekilde amını sikmeye devam ettim.

Bu arada aklıma daracık göt deliği geldi ve parmağımı göt deliğine koydum. Zevkten daha farkında değildi, ama orta parmağımı göt deliğine sokmamla beraber kaçmaya çalıştı ve “Lütfen, oradan yapmadım!” dedi. “Tamam sakin ol, senin istemediğin bir şey olmayacak!” dediğimde sakinleşti. İstesem onu orada götünden sikebilirdim, ama korkutmak istemiyordum. Ben de hızlı hızlı amına pompaladıktan sonra içinden çıktım ve “Sırt üstü yat!” dedim. Rabia hemen domalmayı bıraktı ve sırt üstü yattı. Belinin hizasına geldim ve 31 çekerek göğüslerine boşaldım. Rabia biraz yatakta yattıktan sonra kalktı ve banyoya gitti.

Rabia banyodayken, Sinem’i aradım ve “Müsait misin?” diye sordum. “Evet, söyle, ne oldu?” dedi. “Rabia’yla sikiştik! Çok güzel ve iyi bir kız!” dedim. Güldü ve “Evlenecek misin yoksa?” dedi. “Hayır, o kadar da değil, ama çok iyi bir kız. Boşansın hele bir, daha icabına bakarım!” dediğimde, Sinem bir kahkaha daha attı. Sonra, “İbrahim geliyor, sonra görüşürüz!” dedi ve kapattı telefonu. Rabia banyodan çıkınca, “Kiminle konuşuyordun?” deyip, bornozuyla yanıma uzandı. “İşyerinden biriyle görüştüm!” diyerek geçiştirdim mevzuyu.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20