Nazlı ile Ben Aynı Odada

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

Adım Selda 19 yaşında genç bir kızım. Nazlı adında arkadaşım var bir tane ve geçen hafta ders çalışmak için bize gelmişti. Neyse akşam vaktiydi ve ders çalışıp ödevleri bitirdikten sonra saat epey bir geç olmuştu ve bende Nazlı’ya bizde kalması gerektiğini söyledim. Bizde kal biraz takılalım dedim. O da tamam canımda aileme ne söyleyeceğim dedi. Bende, saat geç oldu bu gece Nazlılarda kalacağım dersin olur biter dedim. O da tamam dedi ve telefonla annesini aradı. Annesi kabul etti ama babası ilkinde kabul etmeyince travesti ben konuştum. Amcacım bizde kalabilir mi? dedim. Oda anneni ya da babanı telefona ver bakalım onlar ne diyor dedi.
Bende verdim ve annemle konuşunca ikna oldu. Neyse biz sevinçle hemen odama çıktık ve pc yi açıp takılmaya başladık. Sonra bir siteye girerken bir erotik içerikli reklam gördük ve açıkcası azdık desek yeridir. Sonra Nazlı bir erotik video izlesek nasıl olur kızzzz dedi. Bende olur canım hemde harika olur dedim. (reelyasanmissekshikayeleri.blogspot.com) antalya travesti Sonra bir erotik siteye girdik ve oradan bir kaç erotik video izledikten sonra Nazlı’nın amını okşadığını gördüm. Bende zevklenmiştim ve kudurmuştum. Hemen bende aynı şekilde amımı okşamaya başladım ve Nazlı sevişelim mi? deyince şoke oldum. Aslında benimde beklediğim birşeydi ve bunu ondan duymak beni hem şaşırtmıştı hemde sevindirmişti. Harika olur dedim ve dudak dudağa öpüşmeye başladık.
İkimizde antalya travestileri kudurmuştuk ve o kadar zevk alıyordukki öylesine içten öpüşüyordukki dudaklarımızı emdiğimizde çıkan sesler bizi dahada tahriş ediyordu. 10 dakika falan öpüştükten sonra Nazlı ve ben soyunduk ve Nazlının götünü parmaklayıp amını yalamaya başladım. Nazlı o kadar zevk alıyorduki yatakta kıvranıyordu. Kendinden geçmiş haldeydi ve ben o sıcacık ve sulu amını yalamaya devam ederken bir süre sonra Nazlı titreye titreye boşaldı. Sonra sıra bendeydi ve Nazlı aynı benim ona yağtığım gibi göt deliğimi parmaklayıp amımın iki yanağının arasını emip emip, yalıyordu. Amım vıcık vıcık olmuştu ve geç olmadan bende boşalmıştım. Sonra yorgun düşmüştük ve ışıkları söndürüp uyumuştuk…

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20