Kendi Evimde Beni Sikti

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

Selam arkadaşlar ben Leyla, 20 yaşındayım ve 176 boyunda seksi biriyim. Daha önce orta çaplı bir muhasebe şirketinde çalışmaktaydım. Günlerden birgün şirketimize yine bir inşaat firmasında inşaat mühendisi olarak çalışan İlker adında yakışıklı bir erkek geldi. Patronlarımın odası müsait olmadığından dolayı kendi odama aldım ve bir süre bekleteceğimi söyledim. Oda memnuniyetle karşıladı bir şeylerler ikram etmek istedim soğuk birşeyler almak istediğini söyledi bu arada soğuk birşeyler içerken havadan sudan konuştuk. Çekici ve yakışıklı bir erkekti. Yaklaşık yarım saat falan konuştuk bayağı birbirimizi tanıdık bekar olduğunu ve hayatında bir bayan olmadığını söyledi aynı şekilde benim de hayatımda biri olmadığını söyleyince hafif bir gülümseme gösterdi.Tam bu sırada patronlarımın odası müsait olunca içeri geçebileceğini söyledim ve sonra görüşürüz dedi içeri geçti bu arada ben de tabi neden olmasın dedim ve içeri geçti. İçeride yaklaşık yarım saat falan patronumla görüştükten sonra dışarı çıktı ve bana dışarıda görüşmenin mümkün olup olmayacağını söyledi ve bende travesti hafif çekinerekten biraz durduktan sonra müsait bir günümde mümkün olacağını söyledim ve birbirimize telefonlarımızı verip müsait bir zamanda görüşmek üzere dedik ve bürodan ayrıldı.
Aradan iki gün geçti ve ben dayanamayarak İlker i aradım ve akşam 6-7 gibi müsait olup olmadığını sordum ve müsait olduğunu söyledi ve akşam 6-7 gibi beni işyerinden alacağını söyledi ve telefonu kapattık. Bu arada bende süslenip hazırlanıyordum saat 7 olmuştu ve telefonum çaldı. İşyerimin önünde olduğunu söyledi bende hemen çıkacağımı söyledim ve aşağıya indim. Beni görünce hemen arabadan indi ve yanıma geldi kapıyı açtı ve ben bindikten sonra kapıyı kapattı. Bana bildiğim güzel restourantlardan rahat edebileceğim yerleri sordu bende bildiğim bir yer yok dedim o zaman benim bildiğim bir yer var dedi o zaman oraya gidelim dedi bende tamam dedim.Restouranta gittik yemek yerken birşeyler içip içmeyeceğimi sordu ve bende bir bardak kırmızı şarap olabilir dedim ve şaraplarımız geldi bu arada çok kibar ve antalya travesti güçlü ve yakışıklı bir erkekti. İçkileri içtikten sonra (reelyasanmissekshikayeleri.blogspot.com) artık rahat rahat konuşup kahkahlar atıyorduk bu arada saat gecenin on ikisi olmuştu. Alkolünde vermiş olduğu etkiyle restouranttan kaltık ve bana evimin nerden olduğunu sordu seni evine bırakayım dedi bende arkadaşımla kalıyorum dedi arkadaşımda bir kaç günlüğüne şehir dışında evde şuan tek kaldığımı söyledim evin önüne geldik ve ben arabadan indim ama yine içkinin cesaretiyle yukarı çıkıp birer kahve içmeyi teklif ettim hemen kabul etti yukarı çıktık kahveleri içerken birbirimizin gözüne dikkatlice bakıyorduk ve öpüşmeye başladık.
Muhteşem dudakları ile sanki dudaklarımı parçalıyor dilimi emip bitiriyordu. Bu arada elide amımın üzerinde geziniyordu.Bir anda nasıl olduğunu anlamadan üzerimdeki tişörtü bir hamlede çıkarttı ve göğüslerimi öpmeye başladı bende tabi bu arada yerinden fırlamak üzere olan aletini rahatlatmak için fermuarını açtım ve sikini dışarı çıkarttım aman antalya travestileri tanrım buda neydi böyle hayatımda bu kadar büyüğünü hiç görmemiştim. İkimizde yatak odasına geçip çırılçıplak olduktan sonra sikişmeye başladık o benim amımı ben o nun sikini yalıyorduk ama benim dayanacak gücüm kalmamıştı artık bir an önce o müthiş şeyi içimde istiyordum ve kulağına yavaşca söyledim hadi artık sok dedim oda bir hamlede hepsini içime soktu. Ahhh o kadar çok canım açıyorduki ama vermiş olduğu zevk yetiyordu sanki amım parçalanıyordu amımın dudakları iyice gerilmişti ve o kadar hızlı girip çıkıyorduki bir an öleceğimi sandım ve o kadar güçlü bir erketiki İlker. Ancak o bu kadar beni sikebilirdi yanan amımı başka kimse söndüremezdi amım sanki parçalanıyordu ama zevkten ikimizde çığlık atıyorduk derken ikimizde aynı anda boşalıp yatağın üstüne yıkılıp kaldık ve sonra birer sigara içtikten sonra İlker banyoya gitti ve banyodan çıktıktan sonra gitmesi gerektiğini sabah erkenden şehir dışına gitmesi gerektiğini söyledi ona bu geceyi yaşattığım için bana teşekkür etti ve bir daha ne zaman görüşebiliriz dedi bende her zaman görüşebileceğimi söyledim şehir dışından gelir gelmez beni arayacağını söyledi ve dudağıma büyük bir öpücük atıp evimden ayrıldı. Bende onun geleceği vakiti bekleyerek sürekli hayal kuruyorum…

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20