İsmail Amca Beni Sikti

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

İsmail Amca Beni Sikti

Adım Aslı , 19 yaşında , bir . 65 boyunda , 49 kiloda , kara saçlı , poposu ve göğüsleri epeyce kışkırtıcı , ama kapalı bir kızım . Üniversite imtihanında başarısız olunca bir kuruyemişcide iş buldum ve çalışmaya başladım . Patronum İsmail amca 52 yaşında , babacan , güleryüzlü bir adamdı . İş müracaatında bulunduğum zaman bir sürü güzel giyinmiştim . Başörtü taktığımdan , üzerime bir bady , altımda vücuduma oturan kara dar uzunca bir etek vardı , pardesümü de giyip öyle çıkmıştım çarşıya . Kuruyemişciden içeri girdiğimde İsmail amca ( sonra tanıştık ) , ” Emret kızım! ” diye hitap etmişti bana . Ben de iş aradığımı , üniversite sınavlarına hazırlanacağımı , paraya ihtiyacım meydana geldiğini söyledim . Bana , ” Kapalı bir kızın kuruyemişcide çalışması kolay değil olacak , sigara ve içki almaya daima erkekler ciro , bazen haneye geç gidebilirsin kızım . ” diye konuştu . Ben ısrarla bu işe ihtiyacım meydana geldiğini söyleyince , ” Tamam , anında başla bakalım! ” diye konuştu .

Pardesümü çıkardım ve tezgahın arkasına geçip çalışmaya başladım . İsmail amca , kalçalarıma kaçamak bakışlar atıyor , ben eğilip kalktıkça bakışlarıyla öyle ki beni yiyordu . Bulunduğu sandelyeden pantolonun önünün kabardığı belli oluyordu . Önündeki kabarıklığa bakarken benim bakışımı yakaladı , ben utancımdan kızardım , ama o konuyu değiştirdi . İlk günümdü , heyacanlıydım , tezgah dar olduğundan sık arkamdan geçip birşeyler düzeltiyordu . Tekrardan tezgahtaki şeyleri düzeltmek amaçlı tam arkamda durdu , önünü tam kalçalarımın arasına dayamıştı . Herhangi Birşey diyemedim , kıpırdamadan onu dinliyordum . Arada sırada öne eğilip baskısını arttıryordu . Yanaklarım al al olmuştu . Bu bu biçimde 15 – 20 dk sürdü . Resmen aletiyle kalçama masaj yapıyordu . Alıcı gelince anında mahaline geçti .

Akşam olmuştu . ” Kızım arkadaki depoda düzeltilecek mallar var , gitmeden bana destek et , yarına hazırlıklı olsunlar! ” diye konuştu . Ben de , ” Tamam İsmail amca . ” dedim . Saat 18:00 benzeri dükkanın kapısını kilitledi . Ben , ” Niçin kapıyı kilitlediniz? ” diye meselece , ” Depodayken hırsız falan ciro , duyamayız . ” diye yanıt verdi . Gündüz yaşadıklarımdan endişeli olsam da , benden 30 – 35 yaş büyük birisinden kayıp gelmeyeceğini , tutumlarından belki benim hata mana çıkarttığımı düşündüm . Depoya indik . Depo gerçektende bir sürü anlaşılmaz bir yerdi . Merdiveni getirdi , ” Sen şu raftaki kutuları download , ben senden alırım! ” diye konuştu . Dar etekle merdivene çıkmak kolay değil olsada çıktım . bu sırada düşmemem amaçlı beni baldırlarımdan tuttu , bırakmıyordu . ” Korkma kızım seni tutuyorum! ” diye konuştu . Esasında düşeceğim de yoktu . Neyse , ben raftaki kutuları düzenlerken eli kalçalarıma geldi . Resmen kalçalarımı okşuyordu . Tedirgindim , ama hoşuma da gitmeye başlamıştı . Ses çıkartmadığım amaçlı okşamaları sertleşmiş , çoğalış parmağıyla arka deliğime ve amıma stress yapar olmuştu . . .

Ben bir 10 dk sonra , ” Yoruldum! ” dedim . ” İn , belli bir süre otur dinlen! ” diyerek , bana inmem içerisinde destek etti , ama resmen beni önüne dayayarak yere indirdi . Sessizdik . 1/2 dk ben önde yarı domalmış biçimde , o da arkamda aletini dayamış takdirde kaldık . ileri ki zamanlarda oradaki kanepeye oturduk . Önüne baktığımda , cihazı pantolununu delecek gibiydi . Sağdan soldan söyleşi ederken , konu cinselliğe geldi . Erkek dostum olup olmadığını sordu ve ” Çekinmene sebep yok , bana herşeyi anlatabilirsin , kızım yaşındasın! ” diye konuştu . Bir arkadaşımın meydana geldiğini , ancak beni ayrıldığını söyledim . Nedenini sordu . Söylemedim . Israr etti , ” Ben senin yalnızca patronun değil , hem bir de da sırdaşınım , bana söylediklerin burada kalır! ” diye konuştu . Ben de saf saf , çıktığım oğlanla öpüştüğümü , birbirimizle seviştiğimizi , ancak arkadan ilişkiye girmeyi red ettiğim amaçlı beni ayrıldığını , ağlayarak anlattım . . .

İsmail amca da bana karısının 10 yıl öncelikle can verdiğini , yalnızlığın kolay değil meydana geldiğini söylerken , beni kendine çekti . Ağlayarak , İsmail amcanın kucağına başımı koydum . Ama koyar koymaz dimdik sikini yanağımda hissetim . Bir taraftan benimle konuşuyor , bir taraftan da , ” Ağlama kızım , üzülmeye değmez! ” diyerek saçımı okşuyordu . İçim bir garip olmuştu . . .

Sonra elimi tutup yanağımın altına koydu , çoğalış siki elimin altındaydı . Eğilip yanağımı öpünce , ” Ne oluyor? ” diye ona döndüm . Döner dönmez dudaklarını dudaklarıma yapıştırdı . ” Hayır , amca yapma! ” dediysemde bırakmadı . Bir hamlede pantolonunu indirdi , ” Seni deli benzeri talep ediyorum tatlım! Lütfen beni kırma , istemediğin hiçbir şey olmayacak! ” diye konuştu . Beni doğrulttu ve elimi alarak külotunun üstünden aletini okşamamı talep etti . Ben ağır ağır sikini okşarken , o da badimi sıyırdı , sütyenimi yukarı kaldırıp , göğüslerimi emmeye başladı . Hem Bir tedirgindim , hem bir istemiyordum , hemde bir sürü zevk alıyordum . İsmail amca ihtiyar falandı , ama bir sürü tecrübeliydi . Bir elini eteğimin eltına attı , külotumun üstünden amımı ellemeye başladı . Sonra külodumu kenara çekip amımı yalamaya başladı . Ne müthiş bir zevkti bu . Bir kızın amının yalanması civarı güzel herhangi birşey olamazdı herhalde . Resmen amımın suları akıyor ve orgazm oluyordum . . .

Bir ara bizzat külotunu indirdi . Siki epeyce büyüktü , özelikle sikinin başı kola kutusu civarı vardı . Bana sikini emmemi ifade etti . Harika bir siki vardı . İsmail amcanın sikini görünce erkek arkadaşımın sikinin epeyce minik meydana geldiğini anladım! ileri ki zamanlarda beni tamamıyla soydu , bizzat de soyundu . Kanepede 69 olduk . Onun başı benim bacak aramda amımı yalarken , siki de benim ağızımdaydı . 10 dk civarı birbirimizi eğlenerek emdik . Ben , ” Ohhh İsmail amca harikasın! ” diye inledikçe , erkek amımı daha bir iştahla yalıyordu . Ben elbette orgazmdan orgazma uçuyordum . . .

Sikini ağzımdan alıp bacak bulma yanaştı ve sikini amımın dudakları arasına sürtmeye , ortalama kaydırarak amımın dudakları içinde gidip gelmeye başladı . Bakire olduğum amaçlı korkuyordum , nedeni ise nerede duracak bilmiyordum . ” Bakireyim lütfen içime girme İsmail amca! ” diye zorlukla , inleyerek kendisine rica ettim . ” Korkma küçüğüm , kızlığına dokunmayacağım , huzurlu ol! ” diye konuştu . Kanepenin arkasındaki rafların birindeki kutulardan Nivea krem aldı , parmaklarını kremledi . Ben ne inşa ediyor diye düşünürken , kalın parmaklarından öncelikle bir tanesini ağır ağır arka deliğimden içeri kaydırdı . Okadar farklı bir zevk alıyordum ki , hiç sesimi çıkarmıyordum . Bir zaman sonra üç parmağı da götümün içindeydi . Bir eliyle de amımı okşuyordu . . .

Bir zaman götümü parmakladıktan sonra , ” Erkek arkadaşına vermemişsin , ama bu güzelliği ben alacağım! ” diye konuştu . Belli Bir Süre heyecandan , belli bir süre da götümden sikilecek olmanın merakından , ona yanıt dahi veremedim . Ama büyük sikini götüme ne türlü alacağımı da düşünmeye başladım . Bu endişemi anlamış olmalı ki , ” Kendini bana bırak tatlım , kasma kendini! ” diye konuştu . Yavaşca sikini götüme dayadı , içime girdiğini milim milim hissediyordum . Belli Bir Süre yüklenince , ” İsmail amca duuur , ahhhh , lütfen dur! ” derken çoğalış sikinin koca başı götüme girmişti . Arkam yırtılıyor zannediyordum . ” Şşşt , geçti bebeğim , tamam bak oldu! ” diye diye , ağır ağır götüme o koca sikin hepsini soktu . ” Ohhh bebeğim , canım , nekadar dar ve güzel götün var! Muhteşem! Harika! ” diyerek , tam 1/2 saat götümü sikti . Sikinin damarlarını dahi büzüğümde hissediyordum . Büyük bir hırıltıyla götüme boşalırken , amımı da okşadığından , ben de geldim . Tarifi olası olmayacak civarı güzeldi .

Bu arada saat 20:00 olmuştu . Kağıt havluyla temizlendik ve giyindik , yukarı çıktık . ” Yarın erken saat 8’de gel Aslıcığım , tamam mı? ” diyerek bana 100 TL avans verdi . Parayı aldım , dudağından öptüm ve 1Tamam yarın görüşürüz! ” dedim , dükkandan çıktım . Arkam acıyordu , yürümekte zorlanıyordum . Haneye geldim , iş bulduğumu kısacası bizmkilere anlattım . Babam da , ” Yorulmuş benim güzel kızım , bir sürü çalışmış! ” diye konuştu . Yiyecek yemeden yatağıma gittim , karnım toktu , İsmail Amcanın büyük siki beni doyurmuştu .

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20