Ben Percin

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

Ben perçin

Eşime bu hikayeleri yazmama izin verdiği için huzurunuzda teşekkür ediyorum.şimdi size anlatacağım hikaye ilk yaşadıklarımızdan üç gün sonra yaşadıklarımız.hemen başlıyorum.

Tayfun eşi nuranında katılacağını söyleyince hepimiz mutlu olmuştuk.günlerden çarşamba günüydü.4 günlükte olsa maksat sikişmek değilmi deyip kısa bir tatil yapalım dedik.tayfun ve nuran

la hem tatil hemde gurup yapacaktık.sabahtan buluştuk ve foçaya

doğru gittik.güzel bir otelde yer tuttuk.

İlk olarak havuza girmek istedik.hepimiz mayolarımızı giydik ve havuza gittik.bu arada nurandan bahsedeyim.benim kadar güzel olmasada eşim beğenmişti.aynı yaştaydık tabi almanya da yaşadığı için kendine iyi bakmış.en azından seksi bir vücudu vardı.

Havuzda birbirimizle oynaşmaya başladık tayfun biraz suskundu.

yanına giderek neyin var diye sorduğumda bana nuran bu işi galiba yapmayacak deyince,ona merak etme ben onu tava getiririm diyerek moral verdim.o gün havuzda geçmişti akşam yemeği yedikten sonra barda oturup içmeye başladık.

Eşim hayati ve tayfun bir ara bizi yanlız bıraktılar.bende nurana meseleyi açtım.nuran yapamıyacağını yeterli derecede seks yapamadığını kocasının bu yüzden sürekli onu aldattığını söyledi.

sizi memnun edemem herhalde deyince bende ona sana her şeyi

öğretiriz bu seksi vücudunla beni bile geçersin kız şıllık diyerek ortamı yumuşatıverdim.

Kafaları iyice bulmuştuk.artık odalarımıza çıkma zamanı gelmişti.

tabi bir odaya çıkacaktık.biz önden nuranla gittik ve makyajlarımızı

tazeledik en seksi çamaşırlarımızı giydik ve hayatiyle tayfunu beklemeye başladık.yarım saat sonra eşim ve tayfunda geldi.

Bizi o şekil görünce ikisininde ağzının suları akıyordu.hafite olsa sarhoştuk.sadece nurana fazla içirmiştim.daha iyi sikişsin diye.

ilk defa eşim benim yanımda başka bir kadını sikecekti.nasıl bir

duyguydu acaba.biraz kıskanmıştım ama bende yine eski sevgilimin sikini yiyecektim.

Hayati nurana doğru tayfunda bana doğru geldiler.eşim hemen espriyi patlattı.yaa tayfun hangisi benim karıydı lan şaşırdım,

deyince ilk başta nuran ve hepimiz kahkahayı bastık.ve sikiş başlıyordu.

Hepimiz deliler gibi öpüşüyorduk.ondan sonrası benim tayfunla yaptıklarım.tayfun hemen benim kılsız amı yalamaya başlamıştı.

üstelik mini eteğimi ve kilodumu çıkarmadan bu arada göz ucuylada olsa nuran ve eşimi seyrediyordum.ben yapamam diyen nuran şıllığı benim sahip olduğum siki yalamaya başlamıştı bile.

Odamız zevk iniltileriyle dolup taşıyordu.ben tayfuna sok diyordum nuran hayatiye sok diyordu.kısa bir süre sonra inanın aynı anda

4 ümüzde boşaldık.nurana dönerek ne oldu kız hani sikişemiyordun diye sordum.cevabı niye durduk yaa harikaymış oldu.

Fazla ara vermeden tekrar ben tayfununkini nuranda eşiminkini yalamaya başladık.şimdi sıra bir kadın aynı anda iki yarak yemedeydi.nuran tecrübesiz olduğu için ben önce yiyecektim.

Tayfun alta yattı eşimde arka deliğime girecekti.işin doğrusu amım sikilirken yarak yaladım ama götüme almamıştım bende ilk yapıyordum.tayfunun sikinin üzerine oturdum ve eşimde götümü

hazırlıyordu.harika birşeydi.amım ve götüm dolmuştu.

Klima olmasa odanın içi terden havuz olacaktı.deliler gibi bağırıyordum.bu olayı gören nuran şaşırmış gibiydi.ben boşalmıştım ama iki yarağın içimden çıkmasını istemiyordum.

derken önce eşim sonra tayfunda boşalmıştı.iki deliğimde dölle

dolmuştu.sıcak sıcak içimde akıyorlardı.

Nuran bende istiyorum deyince eşim merak etme her akşam

bunları hem götüne hemde amına alacaksın.yanlız tayfununki biraz büyük onu götüne alana ödül verelim deyince yine gülüştük.gerçi ben eşimin ne demek istediğini anlamıştım ama nuranın yanıda

olmaz deyip geçiştirdim.

Şimdi sıra nurandaydı.nuran ödül hikayesini duyunca ben perçinin tam tersini yapacağım demezmi.bizde peki dedik.kocasınında hoşuna gitmişti.bu kez eşim alttaydı siki semsertti nuran üzerine oturdu tayfun ve ben nuranın götünüğ ayarlıyorduk.tayfun herhalde hazır giriyorum diyerek başını yerleştirdi.

Bir kaç hamleden sonra ani bir sokuş yaptı bu arada nuran öyle bir çığlık atmıştı ki neredeyse otel bizim odanın önünde toplanacaktı.

tayfun götüne öyle bir sokuyorduki sokarkende söyleniyordu.

kız nuran madem böyle istiyordunda niye söylemedin durmadan kendini aldattırdın.bak nasıl zevk alıyor ve veriyosun.

15,20 dk.sonra ikiside boşalmıştı nuran hem acı hem zevk duymuştuherhalde herkes 4 er veya 5 er posta boşalmıştı.tek odada yığılıp kalmıştık.daha 3 günümüz vardı.ertesi gün eşime bir telefon gelmiş ve gitmesi gerekiyordu.akşam üzeri dönecekti.

tayfunda bende seninle geliyorum diyerek gitti.

Biz iki şıllık yanlız kalmıştık.nuran bana kalkıp ya bunlar yokken dha değişik yaraklar bulsak demezmi.şaşırıp kalmıştım.aslında hiçte fena olmazdı hani.beğendiğin kimse varmı deyince gerçekten de çok yakışıklı bir garsonu gösterdi.odamıza çıkarak ona bize içecek bir şeyler getirmesini söyledik.

İsmi erkan olan genç hemen odamıza isteklerimizi getirdi.kapıyı nuran açtı.üzerinde sadece kilot vardı.erkan şaşırmıştı.sikişmeyi

bilmeyen nuran neler yapıyordu.şuraya bırak istersen kendinide bırak deyince erkanda odada kalmıştı.nuran hemen fermuarını açtı ve o muhteşem (22 veya 25 cm.)siki yalamaya başladı.

Benim amda sulanmıştı bende nurana katılarak bir o yalıyor bir ben yalıyordum.biraz sonra erkan ikimizinde suratına boşaldı.

kızlar ben garsonum gitmem lazım dediysede bırakmadık.

yalamaya devam ettik sonra önce nuran domaldı ve amına aldı sonra yere yatırdı ve üstüne oturdu bende amımı ağzına dayadım ve yaltmaya başladım.

Biraz sonra nuranla yer değiştirdik nuranın içine boşalan erkanınki

hiç inmiyordu bende üstünde jokey gibi zıplamaya başlamıştım

erkan tekrar boşalmıştı bizde boşalmıştık ama daha doymamıştık.

fakat erkanıda işinden edemezdik.olsun bu konuyu kocalarımıza açarız deyip gönderdik.

Akşam kocalarımız gelince konuyu açtık sonra nemi oldu neler neler oldu harika sikişler harika yaraklar vardı.işim gücüm yok

yarında size bunları yazacağım.erkan o akşam kendi siki kadar

büyük olan birini daha getirdi.devamı bir başka hikayede

Mümkünse evli çitlerden mail bekliyoruz.tabi resimde ben perçin

[email protected]

Gönderen: perçin

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20